Samoobslužný tisk

TISK A KOPÍROVÁNÍ

Pokud potřebujete vytisknout dokument, můžete tak učinit na samoobslužné tiskárně umístěné v prostorách recepce obou kolejí Volha a Sázava.

Tuto tiskárnu mohou využít k tisku a kopírování dokumentů studenti VŠCHT po přihlášení studentskou kartou.

- Ceník výtisků naleznete na stránkách kopírovacího centra zde
- Je nutné mít na kartě dobitý kredit, který je možné dobít pouze v kopírovacím centru v budově školy B v Dejvicích

Dokument k samoobslužnému vytištění lze vytisknout dvěmi způsoby:

1) Odeslat na adresu tisk-mobil@vscht.cz v rámci školního poštovního systému. Dokument lze zaslat jako přílohu ve většině běžně používaných formátech a je možné samoobslužně vytisknout do 7 dní od zaslání. Dokument bude vytištěn vždy ve formátu A4, oboustranně a černobíle. Je nutné na tuto adresu zasílat dokumenty ve formatu A4, jiné rozměry se nemusejí vytisknout správně. V případě, že bude dokument zaslaný k tisku, obsahovat jiný rozměr stran než A4 a A3 - Tiskarna bude vyžadovat vložení papíru do bočního ručního podavače. Papír je k vyzvednutí na recepci. Nepoužitý papír prosím vraťte zpět.

2) Přes virtuální učebnu, vytištěním na virtuálním počítaci na tiskárnu SafeQ BW/Color dracena. Dokument se Vám zobrazí po přihlášení kartou na tiskárně ve frontě k vytíštění. Ve virtuální učebně také můžete dokument libovolně upravit a vytisknout ve formátu, jaký potřebujete. Více o virtuální učebně zde

Scanování dokumentů do e-mailové schránky je ZDARMA dostupné všem studentům.

Pro scanovaní použijte v menu ikonu "Simple SCAN" -> "Address Book" -> V levém dolním rohu vyberte "TO+" a zadejte Vaší emailovou adresu. Po scanování prosím vraťte tiskarnu do výchozího zobrazení menu tlačítkem domečku.