O studentských kolejích

Správa účelových zařízení VŠCHT má pro ubytování studentů k dispozici 1500 lůžek v areálu vysokoškolských kolejí v Praze - Kunraticích - a to v objektech Sázava a Volha. Místa na kolejích jsou přidělována na základě žádostí, které jsou vyhodnocovány podle kritérií schválených pro daný akademický rok. Kolejné se platí měsíčně, a to podle Ceníku kolejného schváleného Akademickým senátem VŠCHT.
>> Kontakty a dopravní spojení

 

Kolej Sázava

Ubytování je zde poskytováno převážně ve dvoulůžkových pokojích na buňkách (dva pokoje mají společnou kuchyňku, WC a koupelnu) a v omezeném množství také v samostatných jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Společná prádelna se nachází v přízemí koleje. K dispozici je připojení k místní počítačové síti VŠCHT Praha. Najdete zde i fitness centrum s posilovnou, kondiční zónou, zrcadlovou stěnou a ping-pongem.

Kolej Volha

Ubytování je zde poskytováno převážně v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích na buňkách (dva pokoje mají společné sociální zařízení). Každé patro je vybaveno společnými kuchyňkami. Prádelny jsou umístěny na 1., 4., 7. a 11. patře. K dispozici je připojení k místní počítačové síti VŠCHT Praha a STA.

Areál

Areál je umístěn v blízkosti dálnice D1 a nedaleko od stanic metra C, což zajišťuje rychlé spojení do centra města.  K dispozici je víceúčelové venkovní hřiště, za poplatek je možné využít tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal nebo malou kopanou. V blízkosti se nachází rozsáhlý Kunratický les, který je ideální příležitostí pro běhání a cyklistiku.


Bližší informace: ubytovani.suz@vscht.cz
tel.: 220 447 122